Ford Maverick

Tutustu laajaan valikoimaan autotarvikkeita Ford Maverickiisi. Räätälöidyistä kangasmattoista ja kumimatoista tyylikkäisiin kyynärnojiin. Paranna ajoasi madallusjousilla, alustalla ja pakoputkilla. Suojaa autosi tuuliohjaimilla ja löydä kaikkea pölykapseleista autonhoitoon ja pysäköintikiekoihin. Anna Maverickillesi parhaat varusteet sekä käytännöllisyyteen että tyyliin.

Suodata tuotteet

14 tuotetta



Usein kysytyt kysymykset Ford Maverickista

Mitkä ilmansuodattimet sopivat Ford Maverickille?

K&N tarjoaa useita paneelisuodattimia, jotka sopivat eri Ford Maverick -malleihin, mukaan lukien mallit vuosilta 2001-2005, ja takaavat paremman ilma virtauksen moottoriin.

Voinko madaltaa Ford Maverickiani?

Kyllä, H&R valmistaa madallusjousia, jotka sopivat Ford Maverickiin vuosilta 1993-1998, ja jotka voivat antaa urheilullisen ilmeen ja paremman pito.

Millaista koiraverkkoa on saatavilla Ford Maverickille?

Saundersilla on yleisiä koiraverkkoja, jotka voidaan asentaa Ford Maverickiin, mikä antaa lisäturvaa ja mukavuutta lemmikeillesi ajon aikana.

Kuinka valitsen oikeat iskunvaimentimet Ford Maverickilleni?

Koni tarjoaa erityisiä iskunvaimentimia Ford Maverickille, jotka parantavat jousitusta ja ajokokemusta, riippumatta siitä, onko sinulla 2- vai 4-ovas malli.

Ford Maverick: Varusteet monipuoliselle pickupille

Ford Maverick on kompakti pickup, joka yhdistää toiminnallisuuden nykyaikaiseen muotoiluun. Tämä automalli on ihanteellinen sekä kaupunkiajoon että maastoseikkailuihin, mikä tekee siitä suositun valinnan autoharrastajien ja käytännön käyttäjien keskuudessa. Tilavalla ohjaamollaan ja monipuolisella kantokyvyllään Maverick on täydellinen niille, jotka tarvitsevat luotettavaa ja kestävää työhevosta, mutta haluavat myös mukavuutta ja tyyliä arjessaan.

Autovarusteiden osalta on olemassa useita olennaisia lisäyksiä, jotka voivat tehdä Ford Maverickista vieläkin toiminnallisemman. Räätälöity tavaratilamatto suojaa kulumiselta ja vaurioilta, kun taas kattotelineet ja pyörätelineet mahdollistavat vapaa-ajan varusteiden mukana kuljettamisen. Niille, jotka haluavat parantaa ajokokemustaan, edistyksellinen infotainment-järjestelmä navigoinnilla ja älypuhelimen integraatiolla voi olla täydellinen päivitys.

Myös turvallisuus on prioriteetti, ja siksi peruutuskameroiden ja pysäköintianturien lisääminen voi tarjota lisäturvaa, kun manööveröit ahtaissa paikoissa. Riippumatta siitä, käytätkö Maverickiasi työssä tai vapaa-ajalla, on tärkeää, että sinulla on oikeat varusteet, jotka vastaavat tarpeitasi ja elämäntyyliäsi.

Tietoa Ford Maverickista

Ford Maverick on kestävä ja monipuolinen SUV, joka tarjoaa hyvän yhdistelmän mukavuutta ja suorituskykyä. K&N:n ja H&R:n tuotteilla voit päivittää Maverickiasi kaikesta korkeatehoisista ilmansuodattimista madallusjousiin, jotka parantavat ajettavuutta. Riippumatta siitä, etsitkö Saundersin koiraverkkoja tai KONI:n iskunvaimentimia, meiltä löytyy oikeat lisävarusteet Maverickillesi.